Zapojte se do diskuze

Zapojte se do diskuze - Zapojte se do diskuze

Náš magazín o volno časových aktivitách je čistě dobrovolnický projekt. O portál se starají tři kamarádi, kteří rádi tráví čas venku a na různých akcích. Postupně ale přibývá práce a dokonce některé venkovní aktivity a zábavní hry sami organizujeme. Proto budeme rádi za každou pomoc.

Pokud nám chcete portál nalozsi.cz pomoci udržovat v co nejlepší kondici, rádi uvidíme vaše komentáře pod zmíněnými akcemi, událostmi a pozvánkami. V čem nám můžete pomoci?

1. Aktualizace informací

Sem tam se stává, že zveřejníme co nejdříve pozvánku na nějakou zajímavou událost, ale pořadatel změní důležité informace, o kterých nám nedá vědět a my tak máme nepřesné údaje na naší stránce. Často to bývá začátek akce, úpravy programu, vystupující apod.

V případě, že narazíte na nějakou nesrovnalost, budeme moc rádi, když přidáte komentář s opravenými informacemi. My se budeme snažit váš komentář co nejdříve zveřejnit, aby všichni návštěvníci měli co nejaktuálnější informace.

2. Rady, tipy a triky

V sekci “tipy a triky” najdete různorodé informace, jak uspořádat parádní venkovní zábavu a různé aktivity. Sekce je opravdu obsáhlá a najdete v ní nespočet her, pravidel, návodů a instrukcí.

Rádi bychom tuto sekci trochu vylepšili a s tím nám můžete pomoci i vy. Jak? Přidejte k vaší oblíbené hře nějaké tipy, triky a nebo poznámky. Podařilo se vám vyhrát nějakým netradičním způsobem? Pak nám dejte určitě vědět. Jen do toho!

3. Nad dotazy čtenářů

Snažíme se odpovídat na co nejvíce komentářů od našich návštěvníků. Ale občas se stane, že nejsme dostatečně rychlí, něco nám unikne, nebo komentář zapadne do nevyžádané pošty a my na něj vůbec neodpovíme. Nejsme bezchybní, ale můžete pomoci našim čtenářům i vy.

Pokud najdete nějaký nezodpovězený komentář, dotaz, nebo poznámku, zkuste na ni odpovědět, prosím. Samozřejmě pokud dokážete poskytnout relevantní informace.

Jaké typy komentářů bychom naopak rádi eliminovali?

*Rozhodně v komentářích nechceme žádné reklamy. Pokud jste inzerent, máme výhodné podmínky pro možnost propagace vaši aktivity, hry, nebo události.

* Provokativní komentáře (vulgarismy, uštěpačné poznámky, apod.)

* Komentáře mimo téma