O projektu nalozsi.cz

O projektu nalozsi.cz  - O projektu nalozsi.cz

Pojďme si v krátkosti představit náš aktivní projekt nalozsi.cz, na kterém najdete spoustu zajímavých inspirací pro venkovní či domácí aktivity.

Tým projektu nalozsi.cz

Jsme tři (stále) mladí lidé, kteří se seznámili v útlém dětství na skautských táborech. Od této doby neustále chodíme do přírody, objevujeme krásy českých, i zahraničních měst a organizujeme různé zábavné dny i víkendy s hrami.

Náš tým funguje zcela na dobrovolnické spolupráci. Za práci nedostávají redaktoři žádnou významnou odměnu. To, co si web sem tam vydělá na reklamách, se používá na úhradu fungování projektu a zbylé peníze se používají na podporu námi organizovaných aktivit.

Jaký je cíl magazínu nalozsi.cz?

Chceme především inspirovat lidi k různým aktivním činnostem. V současné době mnoho lidí sedí u svých televizních přijímačů, notebooků a mobilních telefonů, ale přirozeného pohybu velmi ubývá. Ano, někdo si jde párkrát do týdne zaběhat, nebo zasportovat. Ukazuje se ale, že mnohem lepší vliv na naše tělo mají dlouhodobé a méně náročné aktivity.

Proto zde najdete různé tipy a triky, jak si ozvláštnit víkendové procházky a výlety. Najděte i vy inspiraci na portálu nalozsi.cz a uvidíte, že existuje nespočet možností, jak se aktivně zabavit.

Chcete nám pomoci? Určitě můžete. Stačí přidávat své tipy, triky a zkušenosti s různými aktivitami a pomoci tak ostatním čtenářům tohoto magazínu.