Zábavné hry 

Jak uspořádat opravdu dobrý pokerový večer pro své známé?

Díky současnému boomu pokeru umí hrát poker snad každý. Můžete tak uspořádat zajímavou společenskou sešlost pro své známé nad partičkou pokeru u vás doma. Pojďme se podívat na to, jak co nejlépe takový večer zorganizovat.

1. Poker vybavení

Je to naprostý základ. Potřebujete rovnou plochu (ideálně stůl – nejlépe pokerový). Poté se samozřejmě neobejdete bez karet. Oproti online kasinům, jako je mobilní kasino od Playamo, kde fyzické karty nemusíte řešit, tak doporučujeme na živou hru rozhodně plastové karty. Běžné papírové se po pár mícháních zničí a vy budete muset končit výrazně dříve, než byl třeba původní plán. Doporučujeme také pokerové žetony. Můžete hrát přímo s hotovými penězi, ale žetony mají své kouzlo a navíc můžete hrát opravdu i o desetníky tím, že určíte nějaký poměr žetonů v vůči penězům. Doporučujeme vždy hrát o pár drobných. Pokud se hraje jen tak o žetony, hra nemá takové napětí a hraje se prostě jen tak. Každý může riskovat bez jakékoliv ztráty – prostě jen pak dostane žetony nové. Taková hra vás po chvíli přestane bavit. Existují i firmy, které vám půjčí profesionální pokerové stoly, včetně žetonu a třeba i dealera, který bude míchat karty a dohlížet na dodržování pravidel. Hra tak dostane zajímavější náboj.

2. Dobré pití blízko stolu

Určitě budete mít něco dobrého k pití. Dejte ale možnost dolití blízko stolu. Není nic otravnějšího, než když čekáte na spoluhráče, než si natočí pivo v druhé místnosti.

3. Občerstvení také blízko pokerového stolu

Občerstvení také blízko pokerového stolu - Jak uspořádat opravdu dobrý pokerový večer pro své známé? Stejně tak s občerstvením. Pokud máte pokerový stůl, asi se budete snažit ho mít bez nepořádku z jídla. Ideální je jídelní stůl vedle pokerového.

Related posts