Venkovní aktivity 

3 tipy na večerní aktivity pro vaši párty – které to jsou?

Plánujete večírek pro své známé, ale zatím nemáte připravený žádné program. Pojďte se podívat na několik tipů na večerní aktivity pro váš večírek. Které to jsou?

1. Poker

Poker - 3 tipy na večerní aktivity pro vaši párty - které to jsou?

Poker zažívá v poslední době velký boom. Díky velké pozornosti ho umí snad každý. Stačí k tomu pořádné karty – doporučujeme nějaké plastové, protože papírové se hodně rychle kazí a bude potřeba neustále kupovat nové. Plastové vydrží i horší zacházení i třeba včetně polití, kdy papírové byste museli vyhodit. Žádné karty rozhodně nezničíte u toho, když si zahrajete poker online, nebo jinou hru na play-amo.casino/cz/, jedná se také o řešení, pokud nemáte k dispozici karty, stůl, apod.

K hraní pokeru si můžete půjčit i pokerový stůl a dokonce existují i firmy, které vám půjčí i dealera. Vy se tak nemusíte starat o míchání karet a dodržování pravidel. Hra bude mít větší úroveň. Nicméně pokud děláte večírek jen pro pár kamarádů, nemusíte utrácet a stačí jakákoliv rovná plocha, pár židlí, karty a žetony.

2. Aktivity

Existuje proslulejší párty hra, než jsou Aktivity? Pravděpodobně nikoliv. Tato hra by neměla chybět jako začátek k rozproudění atmosféry. Rozhodně si u ní zasmějete a prolomíte ledy v případě, že pořádáte akci pro lidi, kteří se ne příliš dobře znají.

3. Pivní ping pong (beerpong)

Pivní ping pong beerpong - 3 tipy na večerní aktivity pro vaši párty - které to jsou?

Znáte tuto slavnou hru? Určitě jste ji viděli v nějakém z amerických filmů. Stačí vám rovná plocha, pár kelímků, pivo a pingpongové míčky. Do kelímků nalijete pivo. Dva týmy se trefují míčkem do soupeřových kelímků. Pokud se trefí, soupeř musí kelímek s pivem vypít.

Jaká je vaše oblíbená aktivita na párty? Podělte se s námi v komentářích!

Related posts